Lukaku redt Rode Duivels premium sport - 16 06 2026 De Rode Duivels speelden hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap (WK) voetbal. De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. De Duivels stonden lang 0-1 achter. Gelukkig was er nog Romelu Lukaku. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium sport Duivels verslaan Senegal toch nog De Rode Duivels gaan door op het Wereldkampioenschap (WK) voetbal. Ze wonnen met 3-2 van Senegal. Dat gebeurde na een klein wonder.
premium sport Russel wint GP van Oostenrijk In de Formule 1 was er de Grote Prijs (GP) van Oostenrijk. In dat land is Red Bull thuis. Die ploeg wilde er zich dan ook tonen.
premium sport Nieuwe kampioenen in wielrennen Zondag vond het Belgisch kampioenschap (BK) wielrennen plaats. Rune Herregodts en Shari Bossuyt waren de verrassende winnaar.