Jongeren krijgen nog vapes premium binnenland - 14 04 2026 In België zijn er strenge regels over de verkoop van tabak en alcohol aan jongeren. De overheid doet controles. Ze ontdekte dat veel verkopers de regels niet volgen. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium binnenland Controle op parkeerkaart nodig Mensen met een handicap kunnen makkelijk parkeren met de auto. Ze hebben recht op een kaart voor vaste plaatsen. Soms zijn die plaatsen ook gratis. Maar er is meer controle nodig.
premium binnenland Weer uitstel voor De Wever De federale regering heeft nog steeds geen begroting. Eerste minister Bart De Wever (N-VA) wilde die klaar hebben op 22 oktober. Dat lukte niet. Er is nu uitstel tot 3 november.
binnenland Moeilijk jaar voor boeren 2026 was een moeilijk jaar voor boeren. Het was droog en erg warm. Dat zorgde voor minder oogst.