Acid krijgt straf voor video premium binnenland - 23 02 2024 YouTuber Acid moet van een rechter 800 euro boete betalen. Hij kreeg ook drie maanden cel met uitstel. En hij moet 20.000 euro schade betalen. Tegen die straf kwam veel protest. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium binnenland Eerste F-35’s geland in België De eerste F-35’s zijn geland in België. Het zijn nieuwe gevechtsvliegtuigen voor het leger. Het is de eerste keer in 50 jaar dat het leger nieuwe straaljagers zal gebruiken.
premium binnenland Veel Belgen winkelen online Zeker 76% van de Belgen winkelt op internet. Ze kopen zeker één keer per jaar online. Dat telde de overheid.
premium binnenland Rellen op betoging tegen regering Dinsdag 14 oktober was een dag van protest tegen de Belgische regering. Die wil veel besparen. Daar zijn de vakbonden tegen. De plannen zouden gewone mensen treffen. De regering vindt de plannen wel nodig.