Schrijf jij graag? Wil je jouw verhaal vertellen in eenvoudig Nederlands? Doe dan zeker mee aan de eerste verhalenwedstrijd van Wablieft!
Het thema van de wedstrijd is ‘de wereld ontcijferen’. Dat is het thema van De Week van de Geletterdheid 2014.
Ben je op zoek naar inspiratie? Wil je voorbeelden van verhalen in duidelijke taal?Neem een kijkje bij de Wablieft-boeken op www.wablieft.be/boeken/wablieft-boeken.
Stuur jouw verhaal ten laatste op 26 oktober op naar de redactie. Meer informatie vind je in het reglement.
ContactFrederik de Merodestraat 27 2800 Mechelen Tel. 015 44 65 12 Fax 015 44 65 01
adreswijzigingen krant CopyrightAlle info op de website is geschreven door Wablieft. |
Nieuwsbrief |
NieuwsNieuw Wablieft-boek met acht leuke verhalenBinnenkort verschijnt er weer een nieuw Wablieft-boek in duidelijke taal. De titel is ‘Zondag dus: Samen sterke verhalen vertellen’. Het is een bundel met acht korte verhalen. lees meer... 'Lezen verbindt mensen': studiedag op 25 aprilWablieft zal op 25 april aanwezig zijn op de studiedag: 'Lezen verbindt... lees meer... Wablieft heeft een nieuw boekGroot nieuws: Er is een nieuw Wablieft-boek! Dat is ‘Een tweede kans: Leven... lees meer... |